Topic: Kaimiņu atbalsts

Laba diena Kaimiņi,
Mani sauc Ivars dzīvoju Saules ielā 36a, gribu palūgt Jūsu atbalstu. Lieta sekojoša, portālā labiedarbi.lv iesniedzu projektu ar domu piesaistīt finansējumu vasaras nometnei FK Olaine jaunajiem futbolistiem, starp kuriem ir arī nams dēls Kārlis, projektu atbalstīja un izlikts uz balsošanu jūnija mēnesī, finansējumu saņems 4-5 projekti ar augstāko balsu skaitu, līdz ar to griežos pie Jums ar lūgumu nobalsot par projektu "Vasasras nometne FK Olaines jaunatnes komandai".

Balsošana ir bezmaksas un vienkārša:

1. variants - atveram labiedarbi.lv, atrodam pogu Balsot par projektu, atrodam projektu Vasaras nomente FK Olaine jaunatnes komandai, spiežam Balsot, parādīsies lauks, kur ievadīt telefona numuru, ievadot mobīlā telefona numuru saņem SMS no Labiedarbi.lv ar kodu, kuru ievadot tiek vekts balsojums. No katra telefona numura var balsot tikai vienu reizi mēnesī.

2. variants - draugiem.lv reģistrētie lietotāji var nobalsot divas reizes, lūk links:
http://www.draugiem.lv/special/labiedarbi/?project=630  - jānospiež tikai podziņa balsot.

Būšu ļoti pateicīgs ja atsauksieties un nobalsosiet, ja vēl šo info varat nosūtīt saviem draugiem, radiem, paziņām vispār būtu super, jo lai tiktu pie atbalsta, projektam jāsavāc vismaz 7000 balsis !!!

Jau iepriekš, Paldies.

Ar cieņu,
Ivars Rūja